Џеј Ло во најсексапилното деловно издание досега! (ФОТО)

Без разлика на тоа дали се наоѓа на црвениот тепих, иде во шопинг со децата или се враќа од теретана, Џеј Ло со секоја модна комбинација остава силен впечаток. Овој пат сите беа воодушевени од нејзиниот избор на облека за дневната прошетка со вереникот Алекс Родригез.

Profimedia
Profimedia

Славната пејачка носеше затворен мини-фустан со кафена боја кој го краси интересен дезен, а сето тоа го искомбинира со високи чизми од модната куќа „Balmain“. Ваквиот вид на чевли жените со градба и висина како онаа на Џенифер би требале да ги избегнуваат, бидејќи визуелно и дополнително ја скратуваат фигурата, но Џенифер дури и тоа успеа да го изведе со неверојатна самодоверба и сексапил.

Profimedia

Таа целиот стајлинг го надополни со чанта од марката „Chanel“, како и впечатливи наочари за сонце, кои полека стануваат заштитен знак на Џенифер.

Profimedia
Profimedia

Слични објави

Сексот после кавга е еднаков на кокаин

Igor

Индија збудале по Меланија Трамп, а таа воодушеви со стајлингот (ФОТО)

Еспресо

БОРА ЃОРГЕВИЌ БОЛЕДУВА ОД РАК! Итно потребни пари за лекување, мора да оди на операција

Igor

500 жени открија топ 3 секс пози кои ги доведуваат до оргазам

Igor

Пробав се*с додека имав менструација: Пејачката Теодора откри пикантерии од креветот! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Што си направил од себе“: Саша Ковачевиќ драстично го смени имиџот и ги подели неговите фанови (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

7 − 4 =

Слични објави

Само една тенка лента на задникот: Карлеуша позира во минијатурно бикини и покажа каде би сакала да биде во овој момент! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Џенифер Лопез со фотката во бикини ги излуди сите (ФОТО)

Igor

Лепа Брена не можела да влезе во студиото од огромниот шешир (ФОТО)

Igor

Која е ПРВАТА ТРАНСРОДНА манекенка на Victoria’s Secret? (ФОТО)

Igor

Тоалетна хартија за 3.999 долари, гратис – дијамантски прстен!

Еспресо

Што ни носи влегувањето на Марс во Вага? Период во кој ќе сфатите кои ви се вистински пријатели

Igor