39.8 C
Скопје
14:03 - 18 јули, 2024

Кузмановски рипна во тавче, ја запроси девојката

Кузмановски во Битола ја запроси неговата девојка Моника која е во роднински врски со репрезентативниот колега Дејан Манасков.

Таа рече „ДА“ и на тој начин во одлично расположение нашиот лев бек ќе може да се подготвува за новата натпреварувачка сезона.

Потсетување дека Кузмановски професионалната кариера ќе ја продолжи во редовите на бундеслигашкиот клуб Магдебург.

Досега ги бранеше беше член на Еурофарм Работник, Металург и Пелистер.

Слични објави

Пике сака трето дете, Шакира му подготвува „напад“ на суд

еспресо

Тоти пред драматичен развод: „Ќе ѝ ги вратам ташните кога ќе ми ги врати украдените ролекси!“

еспресо

Касиљас призна дека е геј, па се предомисли? Славниот голман сепак ја разреши мистеријата

еспресо

Ова не смеете да го правите на Светското првенство: Погледнете што е забрането во Катар

еспресо

(ФОТО)„НАЗАД НА ТЕРЕН“: Европска фудбалска недела на Специјална олимпијада Македонија

M.Р.

ЛУКСУЗИТЕ НА МЕСИ: Од тоа како се храни до вилите, хотелот, авионот, колекцијата на автомобили…

jasmina.kantardzieva
Се вчитува....