Ознака : магдебург

Спорт

Кузмановски рипна во тавче, ја запроси девојката

Igor
Кузмановски во Битола ја запроси неговата девојка Моника која е во роднински врски со репрезентативниот колега Дејан Манасков. Таа рече „ДА“ и на тој начин...