16.8 C
Скопје
17:44 - 20 април, 2024

(Видео) Бака Прасе ја изненади девојката со подарок вреден колку еден стан во Белград: Ќе вози автомобил од 100.000 евра

Еден од најпознатите јутјубери во регионот, Богдан Илиќ, попознат како Бака Прасе, неодамна се пофали со нов имот – стан од 300 метри квадратни во кој живее со својата избраничка Ања Благојевиќ.

Бака се пресели во имот за кој вели дека вреди дури 2.000.000 евра. Видеото од нивниот стан привлече огромно внимание во јавноста, се додека не застанаа таму. Бака сега објави видео во кое откри дека на Ања за роденден ѝ подарил автомобил од 100.000 евра.

Ања го снимала денот без да сфати дека ја чека изненадување вредно колку еден стан во Белград. Сепак, Бака реши прво да ја измами. Најпрво ја донел до место каде што било паркирано „југо“, а разочараната реакција на Ања Бла, која се пошегува дека „паричникот ѝ чини повеќе“, ги запали мрежите.

Набрзо дознала дека тоа не е нејзиниот вистински подарок, а кога го видела белиот автомобил марка „мерцедес“ на кој е врежано нејзиното име, останала шокирана.

 

Слични објави

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

(Фото) Јована Јеремиќ позираше во вежбална: Водителката ја покажа долната облека

Еспресо

„Жал ми е за секој развод, некогаш е неизбежен“: Мелина експресно раскрсти со Харис Џиновиќ

Еспресо

Тронот на Монако може да го преземе сестрата на принцот Алберт: Неговиот татко се сомневаше во него! 

еспресо

Шокантни детали за Шарлин и Алберт од Монако: Таа троши како луда, а тој ги плаќа и љубовниците

еспресо

Јована Јеремиќ „удри“ по колешката Јована Јоксимовиќ: „Ги малтретира вработените, нека ја покаже дипломата!“

еспресо
Се вчитува....