11.8 C
Скопје
00:58 - 15 април, 2024

„Имам најдобар сопруг на светот“: Еве како Гудељ ја изненади Анастасија за Денот на вљубените

Младата пејачка и ќерка на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, на Денот на вљубените доби прекрасно изненадување од својот сопруг, фудбалерот Немања Гудељ.

Гудељ бил многу внимателен, па се грижел за секој детал за да ја изненади својата сакана сопруга.

Имено, тој ѝ подарил голем букет црвени рози, балони во форма на срца и усни, бонбони и розов шампањ кои ја чекаа Анастасија на масата во нивниот дом.

– Среќен Ден на вљубените, мое бебе! Те сакам засекогаш – напишал Гудељ на честитката, кој се потпишал како Буба, што е прекарот што си го викаат.

Анастасија ги сподели фотографиите од подарокот кој несомнено многу ја израдувал.

– Го имам најдобриот сопруг на светот! Те сакам – напиша Анастасија покрај фотографиите.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....