Ознака : зумбул ага

Лајфстајл Сцена

ГО ГЛЕДАВМЕ ВО „ВЕЛИЧЕСТВЕНИОТ“: Погледнете како изгледа Зумбул-ага

Igor
Серијата „Величествениот“ беше многу популарна на Балканот, а обожавателите, покрај Хурем, не останаа рамнодушни ниту на еден од споредните ликови, Зумбул-ага. Актерот Селим Барјактар, кога...