ГО ГЛЕДАВМЕ ВО „ВЕЛИЧЕСТВЕНИОТ“: Погледнете како изгледа Зумбул-ага

Серијата „Величествениот“ беше многу популарна на Балканот, а обожавателите, покрај Хурем, не останаа рамнодушни ниту на еден од споредните ликови, Зумбул-ага.

Актерот Селим Барјактар, кога не го носи турбанот и домашната наметка, всушност е многу згоден. Речиси никој не го замислуваше како таков превртливиот Зумбул-ага.

Во Турција, Селим е познат и популарен, а особено е обожаван од женската публика.

Слични објави

Кендал Џенер го покажа задникот во „лава“ бикини (ФОТО)

Еспресо

Зебра колач готов за 30 минути

Igor

„Тој е најдобриот човек кој постои“: Фановите бараат актерот да биде прогласен за личност на годината

Igor

Рики Мартин и Енрике Инглезијас ги израдуваа фановите! (ФОТО)

Еспресо

Погледнете кого ангажираше Цеца да пее на свадбата на Вељко и Богдана (ВИДЕО)

Igor

Секс поза која согорува најмногу калории

Igor

Остави Коментар

15 − петнаесет =

Слични објави

Фановите збунети! Најмладата милијардерка изненади кога се појави со очила и без шминка (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 19.09.2019 четврток

Igor

Вашиот партнер не сака секс? Ова се причините!

Igor

Полусестрата на Меган Маркл ГО РАЗОТКРИ ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ НА ВОЈВОТКАТА: Во јавноста глуми жртва, приватно НЕ ПРАШУВА ЗА БОЛНИОТ ТАТКО (ВИДЕО)

Igor

Девојки и дами обратете внимание – Ова се 3-те најголеми сексуални фантазии на секој маж

Igor

Македонката Викторија ги има „сите карти“ да биде нова Адријана Лима

Igor