18.8 C
Скопје
21:17 - 15 април, 2024

Ознака : знаеш

Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) АЛЕКСАНДРА БИДИ СИЛНА: Македонската инфлуенсерка соопшти дека ѝ откриле тумор на главата

Еспресо
Македонската инфлуенсерка и модна блогерка Александра Шијакоска која успешно го трасира својот пат, секогаш со позитивна мисла да прави нешто добро за другите и да...