15:19 - 19 април, 2024

Ознака : златен елек

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Мајката на Дуа Липа со златен елек (ФОТО)

Igor
Мајката на светски познатата пејачка Дуа Липа, Анеса, објави слики на кои е облечена во традиционална носија. Дуа Липа, која по потекло е од Косово,...