12.8 C
Скопје
21:54 - 23 април, 2024

Ознака : живот на коцка

Наши ФациСлајдерСцена

Промоција на книгата „Џаро- живот на коцка“, во четврток во Штип

Еспресо
Книгата „Џаро- Живот на коцка“ за животот на познатиот менаџер Велибор Џаровски- Џаро ќе се промовира и во Штип. Промоцијата ќе се одржи на летната...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Џаро ќе ја потпишува биографијата „Живот на коцка“ во вторник на Саемот на книга

Еспресо
За возбудливиот живот на менаџерот Велибор Џаровски- Џаро се раскажува во книгата „Џаро-живот на коцка“ чиј автор е новинарката Милица Џаровска, а е во издание...