11.8 C
Скопје
07:42 - 15 април, 2024

Ознака : Жаре Бербер

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Летаат пари на сите страни: Жаре Бербер и неговите пријатели од бендот направија хаос во кафеана (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Кога некој трае дваесет и повеќе години на естрадната сцена, значи дека вреди. За Жаре Бербер не треба да се трошат многу зборови. Доволно е...