11.8 C
Скопје
22:41 - 23 април, 2024

Ознака : засенета

ЛајфстајлСцена

Меланија Трамп засенета од својата 74-годишна мајка (ФОТО)

Igor
Првата дама на САД, Меланија Трамп со семејството по одморот се врати во Белата куќа. Таа дојде во друштво на сопругот, синот, но и родителите...