-5.2 C
Скопје
00:39 - 26 јануари, 2022

Ознака : заљмрзнувач

Лајфстајл Секојдневие Слајдер

(ФОТО) ЗНАЕТЕ ЛИ ЗА ШТО СЛУЖИ РЕБРАСТОТО ДНО НА ЛАДИЛНИКОТ? Домаќинка ја откри тајната

Еспресо
Можеби не сте забележале, но фиоката во замрзнувачот има рамномерно распоредени парчиња на дното, па изгледа како да е ребрестa. Имено, оние кои веќе го...