14.8 C
Скопје
09:03 - 15 април, 2024

Ознака : заем

АстроСлајдерХороскоп

Ќе им „изгори ќесето“: Три знаци од Зодијакот кои ќе загубат пари ако потпишат договор, земат кредит или се „коцкаат“ до крајот на неделата!

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници може да се соочат со финансиски  проблеми и да изгубат многу пари во тековната недела до 13...