16.8 C
Скопје
07:55 - 22 мај, 2024

Ознака : украинските воени сили

СветСлајдерСцена

(ФОТО) МИС УКРАИНА СЕПАК НЕ ЗАМИНАЛА ВО ВОЈНА: Јас сум само жена, сакам да ги инспирирам другите со фотографии на мојот профил!

М.Р
Веста за украинската инфлуенсерка и поранешна мис на Украина на изборот за убавина „Miss Grand International 2015“, Анастасија Лени се појави во некои странски медиуми,...