10.8 C
Скопје
06:11 - 23 мај, 2024

Ознака : тверк

ЛајфстајлСцена

Ќе заборавите на сите Бразилки и Русинки! Погледнете како тверка нашата Ана од Струмица (ВИДЕО)

Igor
Кој кажа дека Македонките не ги бива за тверкање? Кога ќе го погледнете како тверка струмичанката Ана Гошева, ќе заборавите на сите оние бразилки, русинки...
ЛајфстајлСцена

Ве боли глава? Погледнете како тверка Настја и се ќе ви помине! (ВИДЕО)

Igor
Ако сакате бесплатно да научите да тверкате, тогаш се што треба да направите е да го посетите профилот на Настја Нас која инструкторка по тверкање....