33.8 C
Скопје
14:28 - 24 јуни, 2024

Ќе заборавите на сите Бразилки и Русинки! Погледнете како тверка нашата Ана од Струмица (ВИДЕО)

Кој кажа дека Македонките не ги бива за тверкање?

Кога ќе го погледнете како тверка струмичанката Ана Гошева, ќе заборавите на сите оние бразилки, русинки и американки што ги гледаме секојдневно по социјалните мрежи.

На профилот на Гошева може да се најдат повеќе видеа како таа тверка, но ова последното и тоа како ќе го задржи вашето внимание.

Погледнете:

Слични објави

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо

Депресивна изјава на Јелена Карлеуша: „Можеби еден ден само нема да се појавам…“

еспресо

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо
Се вчитува....