11.8 C
Скопје
00:20 - 28 февруари, 2024

Ознака : Ана Агошева

ЛајфстајлСцена

Ќе заборавите на сите Бразилки и Русинки! Погледнете како тверка нашата Ана од Струмица (ВИДЕО)

Igor
Кој кажа дека Македонките не ги бива за тверкање? Кога ќе го погледнете како тверка струмичанката Ана Гошева, ќе заборавите на сите оние бразилки, русинки...