Ве боли глава? Погледнете како тверка Настја и се ќе ви помине! (ВИДЕО)

Ако сакате бесплатно да научите да тверкате, тогаш се што треба да направите е да го посетите профилот на Настја Нас која инструкторка по тверкање.

Таа постојано објавува „едукативни“ снимки на која танцува. Некогаш со повеќе, а почесто со помалку облека на себе…

Видеото кое сигурно ќе ви го поправи направи денот поубав, можете да го погледнете во продолжение, како и слични објави од нејзиниот Инстаграм профил…

 

View this post on Instagram

 

Take your time, Set the mood right Song: “Won’t Be Late” by @swaelee #WontBeLate #SwaeLee

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on

 

View this post on Instagram

 

Friday mood ☀️ Have a nice weekend guys Song : #lococontigo @djsnake @jbalvin @tyga @mytypolife

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on

 

View this post on Instagram

 

New video tomorrow ☀️ @mytypolife

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on

Слични објави

Синди Крафорд ја чуваше ќерката од лоши момци, а сега таа е во врска со еден од „најлошите“ (ФОТО)

Igor

Деми Мур демонстрираше како се носи најефектното парче облека сезонава

Igor

ЖАРИ И ПАЛИ И ВО ШЕСТАТА ДЕЦЕНИЈА: Лидија Вукичевиќ се соблече на 57 години и ја покажа својата ЗАВИДНА ФИГУРА! (ФОТО)

Igor

ПРВА ДОЛЖНОСТ ПО ПОРОДИЛНОТО: Меган Маркл ја претстави својата колекција на облека (ФОТО)

Igor

Мараја Кери конечно побара помош за болеста

Igor

Овен Вилсон и Том Хиделсон во проект за Дизни!

Еспресо

Остави Коментар

19 − четири =

Слични објави

Колку чинеше ѓерданот што го носеше Џорџина на Санремо… (ФОТО)

Васко Спасоски

Стилот на штедливата Кејт Мидлтон сите сакаат да го копираат: Цветен фустан и чевли од кои не се одвојува веќе четврто лето! (ФОТО)

Igor

Јелена од „Преспав“ стана мајка: Во Загреб се роди нејзиниот прв син

Еспресо

Ирина Шајк: Чувствував дека сум заробена во погрешно тело

Слободен печат

„Делуваш толку старо”: Фотографија од Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас предизвикала лавина од коментари (ФОТО)

Igor

Карлеуша блеска во стајлинг од 4.000 евра, а фустанот што го носи е верувале или не – 39 евра! (ФОТО)

Еспресо