24.8 C
Скопје
09:16 - 24 јуни, 2024

Ознака : Црнорак

Сцена

Македонски убавици! Бисера и Ангела од Кина и Турција се враќаат со титули! (ФОТО)

Igor
Минатава недела девојки од Модното студио „Црнокрак“ учествуваа на два интернационални избори за убавина. Едниот се одржа во Анталија, Турција – Кралица на Евроазија (Queen...