25.8 C
Скопје
09:35 - 24 јуни, 2024

Ознака : цитат

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Северина им честита Божиќ на православните верници: Со цитат на патријархот Павле

Еспресо
Хрватската пејачка Северина упати божиќна честитка до сите Срби и верници од православна вероисповед, цитирајќи ги зборовите на покојниот патријарх Павле. Таа се обрати преку...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

ГО НЕМАШЕ 2 МЕСЕЦА: Ова е првата објава на Сергеј по апсењето на Боки 13

Igor
Сергеј Варошлија речиси два месеца немаше ништо објавено на својот профил на Инстаграм, освен честитката за роденденот на Бојан Јовановски. Овојпат тој на својот профил...