03:43 - 23 јуни, 2024

Ознака : цееца

ЛајфстајлСцена

ГЛАСАЈТЕ ЗА ТАМАРА! Повикаа Карлеуша и Цеца!

Igor
Двете супер-ѕвезди од соседна Србија, Јелена Карлеуша и Цеца, преку социјалните мрежи, ги повикаа своите симпатизери  гласот да го дадат за нашата Тамара. Тие на...