ГЛАСАЈТЕ ЗА ТАМАРА! Повикаа Карлеуша и Цеца!

Двете супер-ѕвезди од соседна Србија, Јелена Карлеуша и Цеца, преку социјалните мрежи, ги повикаа своите симпатизери  гласот да го дадат за нашата Тамара.

Тие на своите профили на Инстаграм објавија фотографии на Тамара, редниот број.

Слични објави

Моника Белучи ја скрати косата, а многумина велат дека изгледа помладо! Што мислите вие? (ФОТО)

Igor

Совети за совршен изглед на нозете (ФОТО)

Igor

Џорџ и Амал Клуни повторно чекаат близнаци?

Igor

Зошто временските прогнози се честопати погрешни?

Еспресо

БРАЈАН АДАМС наесен во СКОПЈЕ

Igor

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

единаесет + деветнаесет =

Слични објави

Модните комбинации на Меган Маркл кои Британците се уште не можат да ѝ ги простат! (ФОТО)

Еспресо

Вака се ужива: Бекамови на одмор во Мајами (ФОТО)

Igor

Ќерката на познатиот пејач Драган Којиќ – Кеба заврши зад решетки! (ФОТО)

Васко Спасоски

Запознајте ја УБАВИЦАТА од КУМАНОВО, која ги освои светските модни агенции

Igor

ГЛАСНИ ИЛИ ТИВКИ ВО КРЕВЕТ: Конечно момците го кажаа своето!

Igor

Кинси Волански во полуголо издание му оддаде почит на Коби Брајант (ФОТО)

Еспресо