26.8 C
Скопје
14:19 - 25 мај, 2024

Ознака : труди

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Легендарниот Стинг ја откри тајната за бракот долг 27 години: Случајно станав татко шест пати!

Еспресо
Славниот пејач Стинг (68) и неговата сопруга Труди Стајлер (66) имаат четири деца, а пејачот, од бракот со поранешната сопруга Франс Томелти (71), има уште...