15.8 C
Скопје
07:18 - 22 мај, 2024

Ознака : троши неконтролирано

СветСлајдерСцена

НИКОЛАС КЕЈЏ ОД БОГАТАШ ДО СИРОМАШЕН: Имал дури 150.000.000 долари на сметката, па банкротирал!

M.Р.
Богатството на холивудската sвезда Николас Кејџ некогаш се проценуваше на 150.000.000 долари, а денес е шест пати помалку затоа што од досада купувал куќи, имоти,...