21.8 C
Скопје
20:14 - 15 април, 2024

Ознака : токсични пријатели

Здравје

Mind detox: Време е за одмор од токсичните пријатели

Igor
Факт е дека присуството на токсичните луѓе во нашите животи само ја зголемува дозата на стрес и негативните мисли кои не окупираат. Но, сепак, понекогаш...