26.8 C
Скопје
14:13 - 25 мај, 2024

Ознака : тесното

ЛајфстајлСцена

Секси Севе ги ПОКАЖА совршените нозе, секој би сакал да ЅИРНЕ под тесното мини кожно здолниште (ФОТО)

Igor
Северија Којиќ во текот на изминатиот викенд настапуваше во Цирих, а за своите обожаватели на Инстаграм објави фотографии од настапот. Згодната Севе за настапот избра...