Секси Севе ги ПОКАЖА совршените нозе, секој би сакал да ЅИРНЕ под тесното мини кожно здолниште (ФОТО)

Северија Којиќ во текот на изминатиот викенд настапуваше во Цирих, а за своите обожаватели на Инстаграм објави фотографии од настапот.

Згодната Севе за настапот избра комбинација од бело кожно мини здолниште и јакна, а нозете ги „спакува“ во мрежести хулахопки кои го воодушевија машкиот дел од публиката.

Иако оваа година наполни 47 години, Северина изгледа како да е во дваесетите.

Од фотографиите од клубот во Цирих јасно е дека настапот бил одличен, а Севе на обожавателите им се обрати на германски.

 

Слични објави

Годините не се пречка: Славната оскаровка на 74 години во жешка секс сцена со двајца мажи! (ВИДЕО)

Еспресо

АВТОРСКИ ХОРОСКОП ЗА ОКТОМВРИ: Овните да се погрижат за нервите, лавовите имаат можност за нов бизнис

Igor

Шарлот од „Сексот и Градот“ откри која е најодвратната сцена која ја снимила (ВИДЕО)

Igor

Ова се најљубоморните хороскопски знаци

Igor

Боб Дилан го објави првиот албум, роден е Петар Грашо и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Заврши 11 сезона на „Еден на Еден“: Во последната емисија ќе ја видите екипата на едрење по грчките острови! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

13 − шест =

Слични објави

Анабела и Гаги Џогани повторно во жестока расправија: Зошто беа кај Цеца дома децата?

Еспресо

Се отвори најубавата голферка: Кошаркарите сакаат секс со чорапи, играчите на бејзбол – ланци, а борачите… (ФОТО)

Еспресо

Зошто вашите трепки изгледаат многу лошо?

Igor

Ерос Рамацоти со поддршка во борбата против коронавирусот: Мораме да се придржуваме до правилата и законите! (ФОТО)

Еспресо

Еве како The Rock ја изненади својата најстара обожавателка (ВИДЕО)

Igor

Ѕвездите од „Самрак сага“ со години биле во тајна врска: Да ме запросеше, ќе се омажев за него

Igor