16.8 C
Скопје
07:52 - 22 мај, 2024

Ознака : тереза качуела

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Позната инфлуенсерка свирепо убиена од сопругот пред нивната ќерка

Еспресо
Позната хавајска инфлуенсерка и претприемач за убавина била убиена од сопругот пред очите на нејзината ќерка, кој потоа се самоубил. Тереза ​​Качуела (33), мајка на...