17.8 C
Скопје
04:40 - 20 мај, 2024

Ознака : танчер

Секојдневие

Пудлица обожава да игра и е вистинска кралица на танцот! (ВИДЕО)

Еспресо
Ова кученце навистина знае добро да се забавува, а лесно може да ве натера да заиграте со него. Вие можеби и не сте толку весели...
Uncategorized

14-годишниот актер е пронајден мртов во својот дом! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Светот го вознемири смртта на младиот актер, 14-годишниот Џек Брнс кој почина на почетокот на декември, а причината сè уште не е позната. Телото на...