20.8 C
Скопје
16:42 - 28 мај, 2024

Ознака : сума

Филм и ТВ

Нетфликс потроши повеќе од 100 милиони за маркетинг кампањата на своите филмови во трката за Оскар!

Еспресо
The Wall Street Journal објавил дека филмската компанија Netflix потрошила повеќе од 100 милиони долари за маркетинг на своите филмови во кампањата за Оскарите, кои...