16.8 C
Скопје
01:47 - 26 мај, 2024

Ознака : spider man no way home

СлајдерСценаФилм и ТВ

(ВИДЕО) БРОЈ ЕДЕН ФИЛМ ВО СВЕТОТ: Новиот Спајдермен руши рекорди во заработката

Еспресо
Овој викенд филмот на Sony, „Spider-Man: No Way Home“ ги надмина очекувањата на бокс офисот, со заработка од 253 милиони долари од 4.336 кина во...