Ознака : солена

Гастро марифети

Солена торта на италијански начин (ВИДЕО)

Igor
Подгответе солена торта со компири на италијански начин. За подготовка на ова вкусно јадење не ви се потребни особени кулинарски вештини, а ќе добиете навистина...