Ознака : снегулки

Секојдневие

ВИДЕО: Снегулки од хартија – Научете ги децата да го направат најубавиот новогодишен украс!

Еспресо
Се што ви е потребно е чиста, бела хартија и ножички… Се сеќавате на оној период кога си игравме со родителите и правевме снегулки од...