Ознака : слаткарница

Гастро марифети

Направете домашна кремпита повкусна од онаа во слаткарница

Еспресо
Еве како да направите кремпита која е повкусна од онаа во слаткарница… Кремпитата на многумина им е омилен колач, а многумина со оваа вкусна посластица...