Ознака : синус

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Цел е со отоци и трпи болки: Популарниот Саша Ковачевиќ завршил во болница!

Васко Спасоски
Последните денови се „крена прашина“ на социјалните мрежи по појавувањето на пејачот Саша Ковачевиќ во емисијата „Балканска Улица“. Пејачот имал отечено лице, особено околу очите...