10.8 C
Скопје
10:52 - 10 декември, 2022

Ознака : Шеика Моза бинт Насер Ал-Миснед

Ви Препорачуваме Еспресо Лајфстајл Свет Слајдер Стил Сцена Чудесни жени

(Фото) Инспирација: Која е шеика Моза бинт Насер Ал-Миснед, убавата „мајка“ на катарското образование

Еспресо
Со Светското првенство во Катар отркиваме многу и за кралското семејство, а особено внимание овие денови привлекува нејзиното височество Шеика Моза бинт Насер Ал-Миснед, која...