Ознака : ромео и јулија

Лајфстајл Сцена

ДНК, Перо Антиќ, Емилија Розман и тверкање во новиот спот „Ромео и Јулија“

Igor
„Ромео и Јулија” е насловот на новата песна на ДНК! Музиката, текстот и продукцијата е на веќе докажаниот двоец Панчо и Лазар Цветкоски, додека аранжманот...
Лајфстајл Сцена

Поранешната мис со провокативна најава за новиот спот на ДНК

Igor
Целосно разголена и покриена само со пари на интимните делови, поранешната мис на Македонија Емилија Розман, го најави спотот за новата песна на ДНК. Песната...