17.8 C
Скопје
01:21 - 27 септември, 2023

Поранешната мис со провокативна најава за новиот спот на ДНК

Целосно разголена и покриена само со пари на интимните делови, поранешната мис на Македонија Емилија Розман, го најави спотот за новата песна на ДНК.

Песната носи наслов „Ромео и Јулија“, а Емилија ја има главната улога во спотот, целосно расоблечена, прекриена со пари. Овој кадар таа го објави на својот профил на Инстаграм.

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....