24.8 C
Скопје
15:02 - 30 мај, 2024

Ознака : Расел Бренд

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Снимка на која Расел Бренд јавно ја „напаствува“ учесничката на Американски идол: Непристојно флертување во емисија

Еспресо
Клипот го привлече вниманието и стана вирално по заедничката истрага на Сандеј Тајмс, Тајмс и Чанал 4, која ги обелодени наводите за силување, сексуален напад...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Се укинува Јутјуб каналот на Расел Бренд по бројните обвинувања за силувања: Растат проблемите за британскиот комичар и на финансиски план

Еспресо
Јутјуб ја суспендираше монетизацијата на каналот на комичарот и поранешен сопруг на Кети Пери, Расел Бренд поради обвинувањата за силување. Ова го објави Гардијан. Каналот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Таткото на Расел Бренд во одбрана на синот: „Мрачни сили се одмаздуваат“

Еспресо
Откако четири жени го обвинија Расел Бренд за силување, сексуален напад и злоупотреба, се огласи таткото на актерот, Рон. Тој рече дека тврдењата против неговиот...