Ознака : пица бурек

Секојдневие

Оригинален пица бурек (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Igor
Состојки 500 гр кори за пита 200 мл кечап 30 мл масло за јадење 300 мл газирана вода 300 гр кашкавал 300 гр печурки 300...