Ознака : петсто

Лајфстајл Сцена

Оставаат и по 500 долари бакшиш: Вака изгледаат децата на најбогатиот човек на светот (ФОТО)

Igor
Целиот свет знае за Бил гејтс, најбогатиот човек на светот, чие богатство се проценува на неверојатни 103 милијарди долари. Бил Гејтс со својата сопруга Мелинда...