Tag : низок притисок

Здравје

Што да направите кога имате низок притисок?

Igor
Променливото време може да направи вашиот крвен притисок да варира и тоа дополнително да ве измори, исцрпи и да ви предизвика главоболки. Што можете да...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian