Tag : неџла

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Сопругата на славниот Бали-бег е во тешка психичка состојба!

Еспресо
Згодниот турски актер на кој се сеќаваме по улогата на Бали-бег во серијата „Величествениот султан“, 35-годишниот Бурак Озџевит, поминува низ тежок период. Всушност, неговата сопруга...