25.8 C
Скопје
18:01 - 25 јуни, 2024

Ознака : неделен

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 24 до 30 јуни): Среќна недела за Биковите, неодоливост за Раковите, љубов за Рибите…

еспресо
ОВЕН: ПЛАНЕТАТА НА СРЕЌАТА Е СО ВАС! Среќен ден во неделата според ѕвездите: петок! Драг Овен, планетата Венера ви го сврте грбот и одредена напнатост...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 17 до 23 јуни): Добра вест за Девиците, интересни средби за Лавовите, романтични денови за Рибите

еспресо
ОВЕН: НЕПОВОЛЕН ТРАНЗИТ… Среќен ден во неделата според ѕвездите: петок! Драг Овен, оваа недела за жал и планетата Венера и планетата Меркур ќе направат неповолен...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 10 до 16 јуни): Голема среќа за близнаците, интересни средби за лавовите, тест за рибите…

еспресо
ОВЕН: ДОГЛЕДАЊЕ, МАРС! Среќен ден во неделата според ѕвездите: Понеделник! Драг Овен, оваа недела планетата Марс ќе го напушти вашиот знак за да се пресели...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 27 мај до 2 јуни): Вистински момент за Близнаците, промени за Девиците, добра вест за Јарците…

еспресо
ОВЕН: ОДЛИЧНО! Среќен ден во неделата според ѕвездите: сабота! Драг Овен, со Јупитер конечно активен во ваша корист и Марс во вашиот знак вие сте...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 20 до 26 мај): Нова ера за Близнаците, одлични вести за Лавовите, комплициран период за Рибите

еспресо
ОВЕН: ДОБРА ВЕСТ! Драг Овен, оваа недела Венера повторно ќе биде активна во ваша корист! Планетата на љубовта ќе ви се врати да ви се...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 29 април до 5 мај): Посебни мигови за Јарците, љубов за Биковите, одлично за Близнаците…

еспресо
ОВЕН: добредојде Марс! Драг Овен, оваа недела планетата Венера ќе го напушти вашиот знак за да се пресели во знакот на Бик, но вие ќе...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо
ОВЕН: НЕБОТО Е СО ВАС! Драг Овен, вашата недела започнува со два малку нервозни денови, во кои Месечината во опозиција лесно може да ве натера...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп, од 15 до 21 април: Нови познанства за Раковите, шанса за Близнаците, проблеми за Рибите…

еспресо
Овен- можна промена на работно место За Овенот, препорачливо е првата половина од неделата да ја посветите на семејните и домашните работи. Областа на финансиите...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп, од 8 до 14 април: Одлично за Овните, убави изненадувања за Биковите, неодоливост за Лавовите…

еспресо
ОВЕН: ОДЛИЧНО! Драг Овен, вашата недела започнува одлично, со прекрасна Месечина во вашиот знак во понеделник, која ќе биде дефинитивно среќна. Спојот на Венера и...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 18 до 24 март): Љубов за Јaрците, тензии за Вагите, среќна недела за Рибите

еспресо
ОВЕН: СО МОЌТА НА МЕРКУР! Драг Овен, и оваа недела конјукцијата на Меркур е подготвена да ви донесе одлични можности, особено на работното место. Ако...