17.8 C
Скопје
02:13 - 26 мај, 2024

Ознака : најскапата

Секојдневие

Од цената ќе ви се заврти во глава: Вака изгледа најскапата венчаница во светот! (ФОТО)

Еспресо
Прескапата венчаница попрскана со кристали, египетскиот дизајнер, ја затвори модната ревија. Дизајнерот Хани Ел Бехари го креираше најскапиот свадбен фустан на светот, кој вреди вртоглави...