13:29 - 19 април, 2024

Ознака : заврти

Секојдневие

Од цената ќе ви се заврти во глава: Вака изгледа најскапата венчаница во светот! (ФОТО)

Еспресо
Прескапата венчаница попрскана со кристали, египетскиот дизајнер, ја затвори модната ревија. Дизајнерот Хани Ел Бехари го креираше најскапиот свадбен фустан на светот, кој вреди вртоглави...