16.8 C
Скопје
01:49 - 26 мај, 2024

Ознака : мудрости

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

МОЌНИ БУДИСТИЧКИ ЛЕКЦИИ КОИ ЌЕ ГО ПРОМЕНАТ ВАШИОТ ЖИВОТ ОД КОРЕН: Гаранција за среќен живот!

И. Т.
Познатиот инструктор по медитација Роберт Пајпер кога имал 18 години доживеал сериозни животни неволји. Здравјето му било нарушено, а поради тоа секако, страдала и неговата...