Ознака : микро

Секојдневие

Минијатурно кутре кое ќе ви го стопли срцето! (ВИДЕО)

Еспресо
Погледнете го ова прекрасно бело померанче кое е едно од најмалите кучиња на светот. Ова мало облаче е идеално за во домашни услови, а шансите...