Ознака : медитеранско

Гастро марифети

Грчка пита – Медитеранско задоволство кое топло ви препорачуваме да го пробате!

Еспресо
Вкусот на путерот, спанаќот и сирењето ја праваат оваа медитеранска солена пита незаборавна. Ваквото јадење може да го консумирате како предјадење или за вечера со...